Ana Sayfa > Magazin > Eşini Bağladı, Sevgilisi ile Fantezi Yaptı

Eşini Bağladı, Sevgilisi ile Fantezi Yaptı

KKTC evli olan ve sevgili olan kadın sevgilisini kıskandırmak için eşine fantezi yapacağız diyerek gözlerini bağlayarak yatağa bağladı ve seviglisini içeri alarak kocası ile sevişmeye başladı ve sonra…

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde (KKTC) eşi O.Ç.’nin gözlerini “Fantezi yapacağız” diyerek bezle kapatıp yatağa bağlayan H.Ç., 4 yıllık sevgilisi Z.T.’yi gizlice odaya alıp kocasıyla sevişmeye başladı. Bu sırada kıskançlık krizi geçiren sevgili, önce O.Ç.’yi daha sonra da H.Ç.’yi dövdü. Karakola giden O.Ç. eşi ve sevgilisinden şikayetçi oldu, H.Ç. ve Z.T. tutuklandı.

KOCASINI YATAĞA BAĞLAYIP, SEVGİLİSİNİN ÖNÜNDE SEVİŞMEYE BAŞLADI

Vatan gazetesinden Çağdaş Ulus’un haberine göre, KKTC’de Girne Alsancak’ta bir çocuk annesi olan H.Ç. sevgilisini, kocasıyla birlikte cinsel ilişkiye girdiği sırada izlemesi için yatak odasına aldı. Kocasını ellerinden ve ayaklarından yatağa bağlayan, gözlerini de kapatan H.Ç., eşiyle sevişmeye başladı.

SEVGİLİSİ HEM KOCASINI HEM DE ONU DÖVDÜ

Bu sırada fanteziyi izlemek için odaya giren Z.T., kıskançlık krizine girdi. Aniden öfkelenen Z.T. daha fazla dayanamayıp önce sevgilisi H.Ç.’yi yataktan attı, ardından da eli ayağı bağlı koca O.Ç.’yi darp etti. Kavgayı ayırmaya çalışan H.Ç. de sevgilisinden dayak yedi. Olayın ardından Lapta Polis Karakolu’na gidip şikayetçi olan koca O.Ç., karısı ve sevgilisinden şikayetçi oldu. Şikayetin ardından polis tarafından gözaltına alınan Z.T. ve H.Ç., tutukluluk talebiyle dün Girne Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı. Mahkeme, zanlıların 3 gün tutuklanmasına karar verdi.

KOCANIN YAKINLARI KADINA VE SEVGİLİSİNE SALDIRDI

Tutuklama sonrası salondan çıkarılan genç kadın ve sevgilisine ise mağdur kocanın yakınları saldırdı. Çıkan olaylar sonrası, Girne Ceza Davaları Yargıcı, mahkeme salonundan dışarıya çıkarak olaylara karışan herkesin tutuklanmasını emretti. Verilen emir sonrası 2’si erkek olmak üzere toplam 5 kişi tutuklandı.

Etiketler: , , ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Chat Odası Eşini Bağladı, Sevgilisi ile Fantezi Yaptı - Chat Odası